Quantcast
Channel: Amazonki.net - Porady ekspertów
Viewing all 1353 articles
Browse latest View live

Hormonoterapia w leczeniu raka zrazikowego - cd. (brak odpowiedzi)

$
0
0

Kontynuacja pytania "Hormonoterapia w leczeniu raka zrazikowego" z 22 października 2017 r.



Dziękuję za odpowiedź. Czyli rozumiem ze w mojej sytuacji lepszy jest letrozol?
Ale co oznacza że jest to postępowanie niestandardowe? Czy nie ma badań na skuteczność letrozolu razem z zoladexem? Bo nie wiem już czy jestem dobrze leczona.


czytaj więcej

Czy powinna być zastosowana chemioterapia (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam 45 lat.


WYNIK BIOPSJI GRUBOIGŁOWEJ:


C50.5 Nowotwór złośliwy T2N1M0. Rak inwazyjny gruczołu piersiowego typ NST. Stopień złośliwości (3+3+1). G-2. Ogniska DCIS - nieobecne. Inwazja - nie znaleziono. Naciekanie okołonerwowe - nieobecne. Martwica - nieobecna. Mikrozwapnienia - nieobecne. Rak zajmuje około 40% ogólnej powierzchni przekroju wałeczków biopsyjnych. Marker ER estrogen receptor (+++) w ok. 80% komórek raka. Marker PGR progesteron receptor (+++) w ok. 90% komórek raka, HER2 (1+) wg Ventana /status ujemny/, Ki 67 MIB-1 (+) indeks proliferacyjny Ki67 MIB-1 odczyn dodatni w ok. 10% Komorek raka.


WYNIK BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO CAŁEJ PIERSI PO AMPUTACJI (wraz z węzłami pachowymi):


Guz piersi - I - III - Rak piersi naciekający bez specjalnego typu (NST). Według Elstona-Ellisa II (3,2,1). Nie stwierdzono obecności komponenty In situ. Największy wymiar guza 3 cm.
02 - brodawka sutkowa - Brodawka sutkowa bez nacieku nowotworowego. W naczyniach w głębokiej części wycinka obecne czopy nowotworowe.
03-06 kwadranty gruczołu piersiowego - w wycinkach z kwadrantów piersi nie stwierdzono nacieku nowotworowego.
07 - węzły pachowe górne - węzły chłonne zmienione odczynowo (4-)
08 - węzły chłonne pachowe dolne - węzły chłonne zmienione odczynowo (3-)
09 - węzły chłonne szczytu pachy - węzeł chłonny z przerzutem raka naciekającym torebkę oraz inwazją naczyń torebki i pozawęzłowych.
10 - węzły chłonne wartownicze - I - II - węzły chłonne z przerzutami raka przekraczającymi torebki węzłów. pT2N1


Lekarz prowadzący proponuje mi radioterapię i hormonoterapię. W związku z przerzutem przekraczającym torebkę węzłów i pozawęzłowych czy sama radioterapia wraz z hormonoterapią będzie wystarczająca? Czy nie powinnam upierać się przy chemioterapii?


czytaj więcej

Tamoxifen w ciąży (brak odpowiedzi)

$
0
0
Witam.
Czy są na forum takie przypadki, które w trakcie brania tamoxifenu zaszły w ciąże. Czy dziecko po takiej ciąży jest zdrowe? No i jak rak piersi czy nie ma wznowy.

Wpływ Tamoxifenu na ciążę (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam 35 lat, przeszłam operację oszczędzającą piersi ze względu na nowotwór złośliwy, oraz usunięto mi 6 węzłów chłonnych. Jestem po 4 cyklach AC, radioterapii oraz w trakcie hormonoterapii (tamoxifen egis). Od miesiąca chodzę po lekarzach, gdyż ginekolog na usg stwierdził że jestem w ciąży. Zlecił badania hcg które wyszło negatywnie, potem kolejne, które wyszło też negatywnie. W domu zrobiłam kilka testów płytkowych, które też były negatywne. Jednak okresu nie dostałam. Dodam, że okres po radio i chemii wrócił szybko i był regularny. Doktor po drugim wyniku beta hcg wykluczył ciążę. Zakładając, że mimo wszystko jestem w ciąży to jak wpłynie na dziecko przyjmowanie tamoksifenu przez ok. miesiąc?


czytaj więcej

Interpretacja wyniku mammografii (brak odpowiedzi)

$
0
0

W zeszłym tygodniu odebrałam wynik mammografii i nie wiem czy jest prawidłowy. Wizytę u ginekologa mam za ponad 2 tygodnie. Wspomnę, że mam w dużej przewadze budowę tłuszczową piersi, przy czym USG wg lekarza było niewystarczające, dlatego dostałam skierowanie na mammografię. Czy taki opis może być ze względu na przeważającą tkankę tłuszczową i jest w normie? "W lewej piersi blisko brodawki widoczne zaburzenia architektury utkania z kilkoma mikrozwapnieniami - na tym poziomie stwierdza się zaciągnięcie skóry. Poza tym kilka widocznych łagodnych mikrozwapnień. Jamy pachowe w normie."


czytaj więcej

Czy torbiele trzeba usuwać (brak odpowiedzi)

$
0
0

Kilka dni temu wyczułam w lewej piersi duży guz, zapisałam się wiec szybko na usg piersi, które było konsultowane z dwoma radiologami.
Pierwszy, który mi robił usg stwierdził liczne torbiele w obu piersiach zalecając ściągnąć płyn jedynie z tej największej torbieli, która ma 5 x 2 cm.
Gdy poszłam do zaufanego radiologa potwierdził tę diagnozę i pozostawił mi wybór - jeśli mi ta duża torbiel przeszkadza to ściągnąć z niej płyn, a jeśli nie to zostawić i do kontroli za pól roku. Twierdzi, że nie mam czym się absolutnie przejmować, i że to nie zezłośliwieje, ponieważ te torbiele są proste i gładkościenne i nie ma obaw.
Ja jednak się troszkę martwię czy ten płyn w tej dużej torbieli nie zezłośliwieje, reszta torbieli ma do 16 mm.
Proszę o odpowiedź czy mam się czym martwić?


czytaj więcej

Interpretacja wyniku RM piersi (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam 32 lata i mam mutacje genu BRCA1. We wrześniu wykonałam rezonans magnetyczny piersi, który wykazał obszar późnego narastającego wzmocnienia kontrastowego - krzywa dynamiki wzmocnienia typu I BIRADS 3. W USG obszar ten nie jest widoczny. Zalecony kontrolny rezonans za 6 miesięcy. W lutym idę na zabieg profilaktycznej mastektomii lecz bardzo obawiam się, że do tego czasu coś się pojawi w piersi. Czy z tego typu zmianą mogę spokojnie zaczekać do lutego? Jakie jest zagrożenie, że może to być coś poważnego?


czytaj więcej

Znieczulenie w czasie ciąży (brak odpowiedzi)

$
0
0

Parę lat temu miałam wycinanego gruczolakowłókniaka, niestety na przestrzeni lat urósł z powrotem, lub nie został wycięty (?) i urósł. Teraz jestem w 21. tygodniu ciąży i w Centrum Onkologii lekarz zlecił wykonanie biopsji gruboigłowej ze znieczuleniem miejscowym. Odłożyłam zabieg, ponieważ boję się znieczulenia i tego czy zaszkodzi to mojemu dziecku tym bardziej, że ciąża jest problematyczna.
Czy może czekać z biopsją skoro kiedyś zmiana była już weryfikowana wycinkiem histopatologicznym?


czytaj więcej

Preparaty wapnia a przerzuty raka piersi do kości (brak odpowiedzi)

$
0
0

Jestem 3 lata po mastektomii - rak hormonozależny. Po operacji: chemia, taksany, herceptyna oraz przez 10 miesięcy Tamoksifen zamieniony na Atrozol ze względu na przerost endometrium.
Badanie gęstości kości wykazało początki osteoporozy w związku z czym dostałam skierowanie do reumatologa. Reumatolog zapisał mi tylko wit. D3, a po ok. pół roku dostałam Calperos 1000 w dawce 1 tabl./dz., który łykałam przez ok. 3,5 miesiąca (opakowanie 100 szt). Kupiłam nowe opakowanie i dopiero teraz przeczytałam ulotkę. Wcześniej nie zerkałam do ulotki - ufając reumatologowi oraz czytając na forum wpisy dziewczyn, które zalecały łykanie wapnia. Przeczytałam ulotkę i się przeraziłam bo w ulotce jest taki zapis: m.in.
"Kiedy nie stosować leku Calperos
- zwiększone stężenie wapnia we krwi i nadmierne wydalanie wapnia w moczu, np. w nadczynności tarczycy, przytarczyc, przedawkowaniu witaminy D3, nowotworach odwapniających, takich jak szpiczaki i NOWOTWORACH DAJĄCYCH PRZERZUTY DO KOŚCI, w ciężkiej niewydolności nerek itd.
- kamicy nerek "
Badanie wapnia całkowitego miałam zrobione na zlecenie reumatologa w kwietniu i był to wynik 2,3 mmol/l, Wapń zjonizowany: 1.190 mmol/l.
Nadmieniam, że mam kamień nerkowy wielkości 14 mm jednak na razie lekarz rodzinny nie kieruje mnie na żaden zabieg usunięcia kamienia cytuję: "dopóki nic się nie dzieje".
Po przeczytaniu ulotki wpadłam w panikę!!! Czy nie powinnam jednak odstawić wapnia ze względu na to, że rak piersi daje przerzuty do kości????
Proszę o poradę, ponieważ planowaną wizytę kontrolną u prowadzącego onkologa mam dopiero za 2 tygodnie, a bardzo mnie ta ulotka zszokowała, gdyż czytając forum wapń jest wręcz wskazywany żeby zażywać....Bardzo się martwię i niepokoję, na wszelki wypadek od jutra wstrzymuję się z łykaniem Calperos i czekam z niecierpliwością na opinię eksperta z forum.



czytaj więcej

Interpretacja przypadku (brak odpowiedzi)

$
0
0

Kobieta 45 lat, miesiączkuje. Carcinoma ductale invasivum G2 mammae - wynik hist-pat. z biopsji. Rozpoznanie: CT2NOMO ER (+) 100%, PR (+) 80%, HER2 - neg, Ki67 - 80%.
W trakcie chemioterapii neoadiuwantowej 4xAC dd->PXL.
Plan leczenia: 4 AC, 12 chemia "biała", operacja oszczędzająca, radioterapia, leczenie hormonalne. Wykonane badania: usg piersi i dołów pachowych, usg brzucha i przestrzeni zaotrzewnowej, mammografia piersi i dołów pachowych, rezonans piersi i dołów pachowych, tomograf klatki piersiowej z oceną piersi, echo serca, ekg, biopsja gruboigłowa, założenie znacznika guza.
Guz 21 x 19 mm - usg, rezonans 24 x 15 mm - lokalizacja 25 mm od skóry, 45 mm od ściany klatki piersiowej.
Bardzo proszę o opinię w kwestii przyjętego planu leczenia. Czy operacja oszczędzająca przy tak wysokim Ki67 jest dobrym wyborem?
Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania na obecnym etapie leczenia?
Czy wskazane jest brać dodatkowo jakieś leki (nawet nie refundowane), suplementy?
Czy powinnam brać kwas zolendronowy profilaktycznie przeciwko przerzutom do kości?
Na jakim etapie leczenia najwłaściwiej zrobić biopsję węzła wartowniczego?


czytaj więcej

Interpretacja przypadku (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam 35 lat. W lutym przeszłam operację oszczędzającą piersi prawej. Guz o wym.19 x 12 x 15 mm, oddalony 38 mm od marginesu dobrodawkowego, 12 mm od marginesu przeciwległego do dobrodawkowego, 5 mm od marginesu głębokiego, 3 mm od górnego, poniżej 1 mm od marginesu dolnego. Minimalne marginesy: dolny 3 mm, górny 4 mm, głęboki 4 mm. Zatory z komórek raka w świetle cienkościennych naczyń. Trzy węzły wartownicze bez przerzutu raka.
Receptory oznaczone tylko z biopsji gruboigłowej. Er 70%, PgR 20%, Her-2 dodatni, G2, Ki67 20%.
Po operacji była chemia 4 AC co dwa tygodnie, 12 Taxol, herceptyna podskórnie. Radioterapia 21 frakcji. Po chemii włączony mam zoladex i nolvadex-d.
Chciałabym się dowiedzieć czy marginesy są wystarczające?
Czy obecność zatorów z komórek raka znacząco wpływa na rokowania?
Jakie są moje szanse, że będę zdrowa?
Za dwa tygodnie będę miała operację usunięcia macicy i jajnika. Jeden usunięty w grudniu 2016 - guz borderline. Czy to wpłynie na sposób leczenia raka piersi?
Czy można włączyć inhibitory aromatazy czy zostać przy nolvadexie?


czytaj więcej

Czy konieczne jest usunięcie jajników (brak odpowiedzi)

$
0
0

Moja koleżanka (39 lat) prosi o radę. W kwietniu 2015 miała usuniętą pierś - carcinoma lobulare mammae G1, luminal A. Naciek na węźle wartowniczym. ER i Pgr 100%, her ujemny.
Do grudnia bieżącego roku bierze lek Zoladex (czyli 2 lata) i jeszcze na 10 lat ma zapisany lek Tamoxifen.
Lekarz ginekolog onkolog i chirurg onkolog uważają, że powinna jak najszybciej poddać się operacji usunięcia jajników, gdyż Zoladex nie będzie jej już chronił.
W grudniu też będzie miała wymieniany implant w piersi, gdyż podczas radioterapii został uszkodzony i proponują te zabiegi połączyć.
Czy usuniecie jajników to konieczność?
Czy łączenie 2 operacji to dobry pomysł?


czytaj więcej

Problem z ręką po podaniu chemioterapii (brak odpowiedzi)

$
0
0

Chemię przyjmuję na oddziale, mam zleconą chemioterapię przedoperacyjną 4 x AC co 3 tyg.+ 12 x PCL co tydzień.
W czasie podania pierwszej chemii 4.10.2017 r. został założony wenflon na lewej dłoni na 3 dni. Dwukrotnie zapchała się igła i pielęgniarki musiały ją udrożniać. W czasie wlewu ręka drętwiała i bolała, po wyjęciu igły blisko miejsca wkłucia został mały twardy guzek i zaczerwienienie. W kolejnych dniach dołączył ból kostki na przegubie, bolesność i zgrubienie dołu dłoni i przedramienia i widoczna dość długa czerwona pręga w tych miejscach. Dolegliwości zgłaszałam lekarzowi przed drugą chemią, zalecił smarowanie maścią z heparyną.
Kolejna chemia 25.10.2017 r. podana była przez wenflon wkłuty w tą samą dłoń do żyły obok, tu ładnie się zagoiło, ale ból i stwardnienie nie schodzi, dochodzi już do pachy.
Byłam na konsultacji u mojej dr. onkolog. Zaleciła IPP 20 mg 1 x 1 i Diclac 75 Duo 75 mg 2 x 1 i maść z heparyną. Poprawa niewielka, dodatkowo po lekach zawroty głowy. Dodam, że pytałam o możliwość założenia portu, ale p.doktor uzależnia to od wyników USG i mammografii po 3. chemii. Jeżeli mój guz 4 cm nie zmniejszy rozmiarów, może zostanie zastosowana hormonoterapia i port nie będzie potrzebny.
Proszę o poradę:
- czy mogę jeszcze zastosować jakieś dodatkowe leczenie?
- czy w tą samą dłoń można za 10 dni podać chemię? Druga dłoń jest oszczędzana jako ta od chorej piersi i zajętych węzłów.


czytaj więcej

Ból palców u rąk i nóg, oraz ból stawów. (1 odpowiedz)

$
0
0
Bardzo proszę o podpowiedź.
Moja mama jest po chemioterapii standardowej przy raku hormonozaleznym bez HER2, G3, po radioterapii i mastektomii (czerwiec 2017). Od stycznia/lutego brała tamoxifen, a około czerwca dostała Aromek. Niestety s to skutki uboczne ale ból i drętwienie palców u rąk i nóg w nocy są nie do zniesienia tak samo jak bóle stawów. Problem polega na tym też, że mama niestety w sierpniu miała przeszczep skóry z brzucha na operowaną pierś ponieważ wystąpiła martwica. Przyjęły się 2/3 przeszczepionej skóry więc ruchy mamy wciąż są ograniczone, a w nocy musi sapc w jednej pozycji. Czy są jakieś leki lub zioła, które załagodzą skutki uboczne tak aby mama mogła w nocy spać? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

czy konieczna jest mastektomia prewencyjna (6 odpowiedzi)

$
0
0
Witam,
W lipcu 2017 wykryto u mnie nowotwór G3, potrójnie ujemny, HER2 ujemny, indeks Ki67 ok.45%
Usunięto guz w całości (operacja oszczędzająca) - marginesy były czyste, usunięto tez profilaktycznie węzły wartownicze - tez były czyste, rozpoczęłam chemioterapię (jestem w trakcie czerwone, czeka mnie biała i radioterapia).
Moja Pani dr zleciła mi testy genetyczne i okazało się, że mam wadliwy gen BRCA1 więc dr w związku z tym po zakończeniu chemii chce prewencyjnie usunąć mi obie piersi i jajniki.
Czy to jest konieczne?
Ja to widzę tak: genetycznie skazana na nowotwór - dostałam go ale wykryty super szybko, na bardzo wczesnym stadium, gdy był super mały i usunięty w całości - dodano leczenie uzupełniające chemię + radio.
Po co teraz po tym wszystkim jeszcze prewencyjnie usuwac mi jajniki i piersi? Czy to spowoduje, że do 0% zmniejszy się szansa na wznowy? NIE! to po co mnie jeszcze tak patroszyć? Zwłaszcza, że jeszcze nie rodziłam a w tym wypadku już tez nigdy nawet nie podejmę próby...

Zoladex czy Reseligo (brak odpowiedzi)

$
0
0

Proszę o ustosunkowanie się do stosowania zamienników leków (generyków). Czy w sytuacji tak poważnej jaką jest choroba nowotworowa można swobodnie zamienić (przez pacjenta) wypisany przez lekarza Zoladex na Reseligo. Wiem, że oba leki zawierają tą samą substancję działającą (goserelinę), ale czy wszelkie substancje dodatkowe są w tym przypadku istotne z punktu widzenia terapeutycznego? Oczywiście cena leków różni się kolosalnie, ale czy warto w tej sytuacji oszczędzać?


czytaj więcej

Operacja radykalna czy oszczędzająca (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam 60 lat. W kwietniu 2017 zdiagnozowano u mnie raka prawej piersi: invasivum mammae NST G2 (3+2+1), Ki67 40%, potrójnie ujemny. Rozmiar guza: 26 x 16 mm, biopsja węzłów wartowniczych wykazała obecność komórek rakowych, a dwa węzły w dole pachowym były powiększone do 18 mm.
Przeszłam chemioterapię przedoperacyjną: 4 x AC i 12 x PCL. Mammografia zrobiona pod koniec chemioterapii wykazała: "znaczną regresję guza w porównaniu z poprzednim badaniem. Obecnie stwierdza się słabo wysyconą zmianę wielkości 11 mm."
Na konsylium przedoperacyjnym usłyszałam, że kwalifikuję się do operacji oszczędzającej z usunięciem węzłów chłonnych. Guz znajduje się w kwadrancie górnym zewnętrznym, na godz.10, wystarczająco daleko od brodawki. Na moje pytanie, czy zachowanie piersi nie zwiększa ryzyka nawrotu choroby, usłyszałam, że w świetle najnowszych badań nie ma takiego powiązania. Czeka mnie jeszcze radioterapia i to właściwie koniec leczenia. Mam ciągle wątpliwości, czy wybrany przez lekarzy rodzaj operacji jest właściwy. Znalazłam USG z kwietnia 2017, sprzed leczenia, w którego opisie oprócz zmiany na godz.10 jest wzmianka: "na godz.1 hypoechogeniczna zmiana około 5 mm - zmiana płynowa z gęstą wydzieliną?". Pamiętam tę drugą zmianę, bo mnie pobolewała, tak samo jak guz na godz.10. Pokazałam opis tej drugiej zmiany swojemu chirurgowi, ale stwierdził, że to nie ma znaczenia.
Czy powinnam przed operacją zrobić jeszcze USG, aby wykluczyć obecność drugiego ogniska w piersi? Czy przypomnieć o tym miejscu chirurgowi przed operacją, aby pobrał stamtąd wycinki? Zdaję sobie sprawę, że moje rokowania sprzed leczenia nie były dobre i mimo optymizmu nie potrafię przestać się bać.
Będę wdzięczna za odpowiedź, za tydzień czeka mnie operacja.



czytaj więcej

Ropień w piersi (brak odpowiedzi)

$
0
0

Od grudnia 2016 roku zmagam się z ropniem prawej piersi, do tego mam powiększone węzły chłonne pachowe najpewniej odczynowe, wciągniętą brodawkę. Miałam przeróżne antybiotyki, które nie przynosiły żadnych efektów, nacinany chirurgicznie ropień, wkładany sączek już 3 razy. Posiew na bakterie nic nie pokazał. Onkolog podejrzewa bakterie beztlenowe lub coś innego.

Co to może być? Boję się czy to aby nie żaden nowotwór. Nie miałam robionej żadnej biopsji, żadnych innych badań. Ból jest cały czas a nie ma poprawy

czytaj więcej

Jakie powinno być zastosowane leczenie (brak odpowiedzi)

$
0
0

Mam na imię Ania, mam 40 lat. Jestem po operacji oszczędzającej raka piersi z biopsją węzła wartowniczego, proszę o interpretację moich wyników:
I. wynik biopsji gruboigłowej: Carcinoma ductale infilitrans NST G-1, ER (+++) 100 % reakcji, PR (+++) 100 % reakcji, HER-2 (++).
II. wynik pooperacyjny:
Rozpoznanie histopatologiczne: Kwadrant górny wewnętrzny piersi lewej o wymiarach 5,0 x 4,6 x 2,3 cm. Na przekroju tkanka mastopatyczna, w części centralnej lite ognisko o nieostrych granicach i wymiarach 1,8 x 1,3 x 1,5 cm, marginesy: przyśrodkowy ~1cm, boczny - 1,5 cm, brodawkowy - 1 cm, obwodowy 1,5 cm.
373341 - guz z marginesem skórnym oznaczonym tuszem i marginesem głębokim (margines skórny ~1 mm, głęboki ~1 mm. Carcinoma invasivum NST G2 modo Elston - Ellis (2+2+1). Około 50% guza stanowi carcinoma ductale typus cribriformis solidum et cribriformis, ca lobulare in situ. Margines skórny śladowy 0,3 mm, margines głęboki około 1 mm. Receptory estrogenowe reakcja dodatnia w około 90% jąder komórek nowotworowych, silna ( PS 5, IS 3 ). Receptory progesteronowe reakcja dodatnia w około 80% jąder komórek nowotworowych, silna (PS 5, IS 3), Ki67 - aktywność proliferacyjna około 7%, HER 2 - Hercept Test reakcja dodatnia na 3+
373344 - margines przyśrodkowy: bez utkania nowotworowego (margines 5 mm )
373345 - margines boczny: Bez utkania nowotworowego (margines 7 mm)
373346 - margines brodawkowy: Bez utkania nowotworowego.
373347 - margines obwodowy: Bez utkania nowotworowego (margines 1,5 mm) w preparacji utkanie carcinoma lobulare in situ.
373348-349 - węzeł wartownik pachy lewej: Przebadano 1 węzeł chłonny - carcinoma metastaticum; ognisko w zatoce węzła, średnicy 0,5 mm. Wykonano odczyn immunohistochemiczny: CK (+).

Pani Doktor, jak powinno teraz wyglądać dalsze postępowanie po takim wyniku?
Czy powinno być jednak przeprowadzone badanie FISH?


czytaj więcej

Ryzyko nawrotu choroby (brak odpowiedzi)

$
0
0

Moja mama 2 lata temu miała kwadrantektomię w celu usunięcia guza (rak piersi) wielkości 1,4 x 2 cm. Marginesy guza (2 cm) były czyste, 4 węzły wartownicze również. Rak był hormonozależny, HER-2 dodatni, ki67 10%, G3.
Po chemioterapii (4 kursy) i miesiącu naświetlań (ok. 20 razy) rozpoczęła leczenie herceptyną, które po roku zakończyła. Przyjmuje tamoksifen.
Czy istnieje znaczne ryzyko nawrotu choroby?


czytaj więcej
Viewing all 1353 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>